CR041022F
MFR.Part #
CR041022F
JLCPCB Part #
C3964342
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS