CR041005F
MFR.Part #
CR041005F
JLCPCB Part #
C4016407
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS