CR041002F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR041002F
JLCPCB Part #
C3999983
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS