CR029R53F
MFR.Part #
CR029R53F
JLCPCB Part #
C4153021
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.53Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS