CR0297R6F
MFR.Part #
CR0297R6F
JLCPCB Part #
C4039424
Description
-55℃~+155℃ 750mW 97.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS