CR02910J
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR02910J
JLCPCB Part #
C4152819
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 91Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS