CR029090F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR029090F
JLCPCB Part #
C4152807
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS