CR028R2J
MFR.Part #
CR028R2J
JLCPCB Part #
C3953728
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS