CR028871F
MFR.Part #
CR028871F
JLCPCB Part #
C4152764
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS