CR028662F
MFR.Part #
CR028662F
JLCPCB Part #
C4004919
Description
-55℃~+155℃ 750mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS