CR028661F
MFR.Part #
CR028661F
JLCPCB Part #
C3928441
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS