CR028253F
MFR.Part #
CR028253F
JLCPCB Part #
C4349418
Description
-55℃~+155℃ 750mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS