CR02822J
MFR.Part #
CR02822J
JLCPCB Part #
C5628747
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS