CR02821J
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR02821J
JLCPCB Part #
C4253999
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS