CR028214F
MFR.Part #
CR028214F
JLCPCB Part #
C4253987
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.21MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS