CR028192F
MFR.Part #
CR028192F
JLCPCB Part #
C4254047
Description
-55℃~+155℃ 750mW 81.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS