CR027874F
MFR.Part #
CR027874F
JLCPCB Part #
C4338277
Description
-55℃~+155℃ 7.87MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS