CR027873F
MFR.Part #
CR027873F
JLCPCB Part #
C3951322
Description
-55℃~+155℃ 750mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS