CR02754J
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR02754J
JLCPCB Part #
C3952578
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS