CR027504F
MFR.Part #
CR027504F
JLCPCB Part #
C4049214
Description
-55℃~+155℃ 7.5MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS