CR027503F
MFR.Part #
CR027503F
JLCPCB Part #
C4254145
Description
-55℃~+155℃ 750kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS