CR026R65F
MFR.Part #
CR026R65F
JLCPCB Part #
C4254254
Description
-55℃~+155℃ 6.65Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS