CR026R2J
MFR.Part #
CR026R2J
JLCPCB Part #
C3971286
Description
-55℃~+155℃ 6.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS