CR02683J
MFR.Part #
CR02683J
JLCPCB Part #
C4341234
Description
-55℃~+155℃ 68kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS