CR02681J
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR02681J
JLCPCB Part #
C4153022
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 680Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS