CR026812F
MFR.Part #
CR026812F
JLCPCB Part #
C4152961
Description
-55℃~+155℃ 68.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS