CR026802F
MFR.Part #
CR026802F
JLCPCB Part #
C4254062
Description
-55℃~+155℃ 68kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS