CR026800F
MFR.Part #
CR026800F
JLCPCB Part #
C4028208
Description
-55℃~+155℃ 680Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS