CR026733F
MFR.Part #
CR026733F
JLCPCB Part #
C3934034
Description
-55℃~+155℃ 673kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS