CR0266R5F
MFR.Part #
CR0266R5F
JLCPCB Part #
C4254225
Description
-55℃~+155℃ 66.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS