CR026653F
MFR.Part #
CR026653F
JLCPCB Part #
C3917312
Description
-55℃~+155℃ 665kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS