CR026494F
MFR.Part #
CR026494F
JLCPCB Part #
C4152805
Description
-55℃~+155℃ 6.49MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS