CR026493F
MFR.Part #
CR026493F
JLCPCB Part #
C4254227
Description
-55℃~+155℃ 649kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS