CR026203F
MFR.Part #
CR026203F
JLCPCB Part #
C4341032
Description
-55℃~+155℃ 620kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS