CR025R6J
MFR.Part #
CR025R6J
JLCPCB Part #
C3951914
Description
-55℃~+155℃ 5.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS