CR025901F
MFR.Part #
CR025901F
JLCPCB Part #
C4152994
Description
-55℃~+155℃ 5.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS