CR025623F
MFR.Part #
CR025623F
JLCPCB Part #
C4349310
Description
-55℃~+155℃ 562kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS