CR025621F
MFR.Part #
CR025621F
JLCPCB Part #
C4152971
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS