CR025604F
MFR.Part #
CR025604F
JLCPCB Part #
C4152921
Description
-55℃~+155℃ 5.6MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS