CR025493F
MFR.Part #
CR025493F
JLCPCB Part #
C3935349
Description
-55℃~+155℃ 549kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS