CR02512J
MFR.Part #
CR02512J
JLCPCB Part #
C3989679
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS