CR025113F
MFR.Part #
CR025113F
JLCPCB Part #
C4152947
Description
-55℃~+155℃ 511kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS