CR025103F
MFR.Part #
CR025103F
JLCPCB Part #
C4355654
Description
-55℃~+155℃ 510kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS