CR024R71F
MFR.Part #
CR024R71F
JLCPCB Part #
C4254171
Description
-55℃~+155℃ 4.71Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS