CR0247R5F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR0247R5F
JLCPCB Part #
C4341909
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 47.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS