CR024722F
MFR.Part #
CR024722F
JLCPCB Part #
C4254120
Description
-55℃~+155℃ 47.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS