CR024701F
MFR.Part #
CR024701F
JLCPCB Part #
C4254020
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS