CR024644F
MFR.Part #
CR024644F
JLCPCB Part #
C4053175
Description
-55℃~+155℃ 4.64MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS