CR024534F
MFR.Part #
CR024534F
JLCPCB Part #
C4338078
Description
-55℃~+155℃ 4.53MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS