CR024531F
MFR.Part #
CR024531F
JLCPCB Part #
C3981633
Description
-55℃~+155℃ 4.53kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS